הצהרת נגישות

הצהרת נגישות חברת רהיטי זילבר בע”מ מייחסת חשיבות רבה לביצוע התאמות נגישות לכלל ציבור הלקוחות, ובכלל זה לאנשים עם מוגבלות.
החברה משקיעה מאמצים בשיפור הנגישות ופועלת באופן מתמיד לשם כך, במטרה להעניק חווית שירות העונה לצרכים הייחודיים של לקוחות עם מוגבלות.
התאמות אלו נעשות תוך עמידה בהוראות חוק שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות, והתקנות על פיו. לנוחיותכם, מפורטים הסדרי הנגישות העומדים לשירותכם באולם התצוגה ובאתר: נגישות אתר האינטרנט אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים. אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע”ג 2013.
האתר תואם את המלצות התקן הישראלי (ת”י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט.
• האתר הינו רספונסיבי ומתאים לתצוגה במכשירים ניידים / טאבלט ברזולוציות שונות.
• באתר מוצב תוסף תפריט נגישות. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לסיום הטעינה.
נגישות אולם התצוגה באולם התצוגה ישנה חניה נגישה, מעלית המתאימה לכיסא גלגלים, רצף נגיש, דלת כניסה נגישה ושולחן נגיש. הדרכות שירות לעובדים צוותי הניהול והמכירות בחנויות עוברים הדרכות כיצד לספק שירות לקוחות נגיש ורגיש.
דרכי יצירת קשר שירות לקוחות המענה בנתב הטלפוני נגיש, כך שהמידע מוקלט בשפה ברורה, בקצב איטי וללא מוסיקת רקע. אמצעי חלופי ליצירת קשר טלפוני- מייל: [email protected] , פקס: 04-9887980,
וכן לפי פרטי ההתקשרות עם משרדי החברה המופיעים להלן. יש לציין דרכי התקשרות למענה חוזר. כתובת: החרושת 11, כרמיאל. לפניות בנושא נגישות יש לפנות לרכז הנגישות בחברה: יונתן זילבר טל: 072-2204400, פקס: 04-9887980, דוא”ל: [email protected] תאריך עדכון אחרון: 1.1.2024

דילוג לתוכן